| Dedu323 a întrebat:

Ma intereseaza sa-mi achizitionez o pereche de docs(doctor martens) JADON, as vrea sa stiu daca siteul ASOS este de incredere pentru asa ceva? Am inteles ca livreaza in Romania.
Pe siteul original dr martens trasportul este 45€..nu stiu ce sa zic sau daca stiti alte siteuri unde pot sa imi gasesc dr martens jadon, va rog sa imi spuneti

1 răspuns:
| oanananana a răspuns:

Https://bit.ly/2Smtbwy uite pe eMAG... sau https://bit.ly/2U4yTEW astea chiar sunt site uri de incredere