| anonim_4396 a întrebat:

Odata cu inceperea scolii m-am gandit sa imi schimb putin garderoba asa ca va rog sa imi recomdati cateva magazine cu haine rap prin Bucuresti.Multumesc mult!

1 răspuns:
| Ciprian271 a răspuns:

Sunt stiler pentru moda masculina ti-as recomanda un mall cum ar fi Plaza Mall sau Sun Plaza. o camasa neagra cu gulerul deschis ar fi ideal si blugi mai inchisi la culoare de la nike adidasi de la nike negri si un lantisor masculin si un ceas coool de la Police la Baneasa Shopping Center!