| hubrus a întrebat:

vreau sa imi cumpar un iphone 4S din USA, unul neverlocked direct de la Apple de la magazin(vreau sa imi cumpar unul direct din America). Vreau sa va intreb daca cel cumparat de acolo va merge pe orice retea din Romania sau va trebui sa il decodez? Astept raspuns. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cel mai ieftin Iphone 4s este 650 de dolari + taxe de transport te ajunge la acelasi pret din Romania.

| hubrus explică (pentru Intruder19):

Am inteles, dar am o ruda acolo care o sa vina in Romania in urmatoarele saptamani, de aceea intreb.

| Intruder19 a răspuns (pentru hubrus):

Nu stiu exact 100% daca merge in Romania, dar am citit pe diferite forumuri ca au cumparat iphone din sua si le merge fara probleme in Romania.

| uuueeeccc a răspuns:

Iphone-ul NEVERLOCKED merge oriunde in lume cu orice cartela.