| Vanc a întrebat:

SALUT TPU!
Vreau sa-mi cumpar un telefon online din ALTEX.Cand mi-l aduc acasa trebuie sa platesc si drumul sau nu?

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Buna!
Pe site'ul de pe care vrei sa il cumperi te informeaza si in legatura cu livrarea, daca e gratuita sau daca nu e. Desigur te va informa si cu plata livrarii.
Bafta!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste conditiile de livrare de pe site-ul oficial si afli.

| supermamici a răspuns:

Buna,
scrie aici: http://bit.ly/15FosYE pentru comenzile peste 199 lei transportul este gratuit.

| dragodana a răspuns:

Salut! Eu cand am cumparat de Altex online, mi-au dat niste preturi informative despre cat costa curierul care ti-l aduce.Costul curierului difera in functie de distanta, de greutatea pachetului etc.
Deci, da vei plati si drumul.

| ALEX2402 a răspuns:

Nu trebuie platit drumul daca scrie acolo ca aduce gratis