| lucky5938 a întrebat:

Vreau si eu un site de haine pentru mine( am 11-12-13 ani), haine care se poarta si sunt la moda (-2012-) si in care poti avea incredere (nu conteaza pretul)
Multumesc anticipat !
Dau Funda+Vot+nota 10

10 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Vezi pe www.fiora.ro, stiu ca au haine dragute cu diferite imprimeuri, multe accesorii :)

| laptopnews a răspuns:

Http://www.tuatara.ro/home.asp
Incearca aici!
Au hainute frumoase si tineresti.

| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| HaineDeVis a răspuns:

Buna, www.hainedevis.ro este raspunsul la intrebarea ta! Produse de TOP la preturi CORECTE! O zi buna! Astept FUNDA :)

| MultiBrands a răspuns:

Www.multibrands00.ucoz.com ...au si marimi mici..succes

| HeartAttackDemetriaDevonne a răspuns:

Pai!:d Du-te la Zara! Sau mall la New Yorker. Leonardo.big grin

| Yo_Mixx_1985 a răspuns:

Http://www.freepremiumtemplate.com/......mized.html
Premium Opencart Template Customized for Ecommerce Store Theme Features