| S1mplu a întrebat:

Salut tuturor, încerc să strâng niște bani pentru a îmi cumpăra un laptop și am nevoie de sfatul vostru. Până acum am avut un jaf de pc care mi-a făcut o groază de probleme de când l-am luat. De data asta nu vreau să mai fac aceeași greșeală și să îmi facă și laptopul probleme. Vreau să cumpăr un laptop la care să pot juca jocuri gen Cs Go, Aion, Tera la maximul graphicii și să le joc fără pic de lag, sau foare puțin lag, acela acceptabil și să văd filme HD la 1080 fără lag deloc. Credeți că îmi puteți recomanda un laptop la asemenea cerințe și care să fie până în maxim 10 - 12 mil?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un laptop la 10 mil il folosesti la net si poate ceva office, nicidecum la jocuri. Pretentiile tale sunt mari pentru bugetul pe care il ai

| OnuOnulică a răspuns:

Iti recomand Lenovo IdeaPad G50-70
http://www.notebookcheck.net/......663.0.html
E cel mai bun Laptop la acest pret.

| Xpressurself a răspuns:

Aceeasi recomandare, nu sunt bune laptopurile pentru jocuri, nu poti face upgrade sau e foarte scump si poate nu o sa-ti permiti

| Raulbootcamp a răspuns:

Http://m.emag.ro/laptopuri/apple/c
Mă, am avut și eu laptop Apple și mergea foarte bine, iși

| Xpressurself a răspuns (pentru Raulbootcamp):

Sa inteleg ca iti doresti unul. bafta. sunt bune pentru unele activitati

| Maree1 a răspuns:

Pentru jocuri cumpara pc amice happy daca vrei fa-l si pe piese cumperi ce piese vrei tu ce memorie vrei...