| Vlad0123 a întrebat:

Unde sunt mai scumpe in general hainele, la moll sau la hipermarket-urile de ex.real,metro? Eu vreau sa imi cumpar niste adidasi si am vazut la real, la deichmann ceva care mi-a placut.Am auzit ca la moll, mai ales la intersport sunt mai ieftini.

2 răspunsuri:
| SteauaNordului a răspuns:

Buna. In mall pretul poate fi si triplu depinde de magazinul de unde vrei sa il cumperi. Poti alege si intersport si hypermarket in general preturile sunt la fel daca vorbim de aceiasi calitate.
Numai daca e vb de acieasi calitate preturile sunt la fel intre intersport si hypermarket. Eu aleg magazinele mai ieftine nu o sa ma vezi niciodata la mall cumparand ceva. In general in mall sunt produse de "lux" dpdv al pretului(tarife ce sar si peste 300 lei)

Răspuns utilizator avertizat