| menax88 a întrebat:

Vreau sa achizitionez o pereche de casti Beats studio de la eMAG dar au pretul de 1000 lei. Imi puteti spune cam cat ar putea fi pretul de black friday? Funda

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea iti putem spune ce reduceri vor fi ca nu lucram la eMAG.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista posibilitatea sa scada pretul pana la 800 de lei maxim, mai mult nu cred ca le ieftinesc.

| AlexL28 a răspuns:

Beats? Cea mai amre prostie, numai publicitatea e de ele, calitate a sunetului zero. Daca vrei casti care ofera sunet de calitate i-a Audio Technica, Sony, Sennheiser. Daca vrei numai sa te dai mare, a uite ce casti am eu, dar nu te intereseaza calitatea sunetului, mergi cu Beats.

| Utilizator1234 a răspuns:

Anul trecut Solo HD au fost 600 Ron la AVStore. Deci astea presupun ca vor fi cam cu 100-150 Ron mai ieftine. Mare atentie pentru ce le cumperi in schimb. Chiar si cu 200 Ron mai ieftine, castile astea n-o sa-si merite banii. Daca lei iei ca sa te expui cu ele, sau ca arata bine sau orice alt motiv in afara de acela ca suna bine; arunca oricat pe ele.

Stiu ca-s multi fani Beats pe aici care au impresia ca-s cele mai bune casti. Sunt casti concepute fix pentru consumatorii care nu stiu mare lucru despre latura audio, care nu le pasa prea mult calitatea sonora, dar le place sa rupa basul (deh, e cel mai usor de preceput), si conteaza foarte mult cum arata cu produsul pe cap cand ies in public.

In concluzie, documentati-va pe ce aruncati banii ca sa nu va mai mintiti singuri.

| razvyaga a răspuns:

Tinand cont ca politica de Black Friday este " Micsoram preturile inainte cu 2-3 luni, apoi le marim iar, iar apoi le scadem de black friday" si ajungi sa le cumperi la pretul normal.

| Tariceanu a răspuns:

Undeva la 700lei http://bit.ly/1vbv9Cm