| Ienea_Ionut_1997 a întrebat:

Salut vreau sa fac o comanda pe net si vreau sa mi-o trimita prin posta pot sa ridic coletul chiar daca nu am domiciliul in oras?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Posta Romana are acoperire nationala si iti poate trimite comanda chiar la adresa de domiciliu. Se recomanda adresa de acasa pentru ca lucratorul postal sa te poata instiinta cand ajunge coletul la oficiul postal de care apartii. Ai putea indica si o alta adresa de expeditie, daca la acea adresa se gaseste cineva care sa primeasca notificarea si sa te anunte si pe tine ca poti ridica coletul la oficiul postal la care a fost livrat.