| alinike2 a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr o țigară electronica... Nu sunt dependent de nicotina, deci cerințele nu art fi asa mari. Dar imi place sa vânez. Veau sa știu ce țigări electronice îmi recomandați? Am văzut un evod bliser pe net la 90 de lei și vreau sa știu dacă se merita sa cumpăr una. Momentan bugetul e doar pana în jur de 100 lei pentru ca săptămâna trecută am luat o narghilea de care nu prea sunt mulțumit și vreau altceva

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Toate functioneaza pe acelasi principiu de evaporare a unui amestec de glicerina vegetala cu diverse arome si concentratii de nicotina pura.Te sfatuiesc sa cumperi unul ieftin pentru a-l putea inlocui fara cheltuieli mari daca se defecteaza sau in cazul ca-l pierzi.La fel se vapeaza cu unul de 60 de lei sau unul de 300 de lei. Parerea mea.

| alinike2 explică (pentru corbulalbrosu):

Eu stiu cum funcționează, dar curiozitatea mea e dacă se merita... Știu bine cum merge, am desfăcut una în 15 mii de bucatele. Dar voiam sa știu dacă aia e buna. Și te asigur ca diferențe sunt. Cum ar fi autonomia bateriei pana la th

| alinike2 explică:

Eu stiu cum funcționează, dar curiozitatea mea e dacă se merita... Știu bine cum merge, am desfăcut una în 15 mii de bucatele. Dar voiam sa știu dacă aia e buna. Și te asigur ca diferențe sunt. Cum ar fi autonomia bateriei pana la th