| Jibo a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar o pereche de papuci, skateri, credeti ca pot avea incredere in serviciile de pe net?

4 răspunsuri:
| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Da, poti avea. Si eu mi-am luat multe lucruri de pe net, chiar si niste sioes thinking Depinde, site'urile gen Okazii nu prea stiu care e faza cu ei ca e un fel de Second si ma rog e ciudat site'u, si'a luat un prieten un telefon de acolo si o primit o husa cu un sapun, misto happy

| MadaxElena a răspuns:

Poti avea incredere. dar acum depinde de pe ce site-uri. te sfatuiesc sa cumperi de pe site care au magazin.Nu de la oameni gen okazii. U-man siop, Bmx, America Skate.

| AlleCriss a răspuns:

Poti, dar nu in toate. Eu am comandat de la P.V.[pretul verde] un Relax and Tone si Sauna Panths. Nu am avut nicio problema la ele. Cauta pe acel site lucrurile ce iti trebuie, daca le gasesti nu ezita sa cumperi, site-ul chiar este de incredere.
P.S.: Iti recomand sa comunici cu ei la telefon!
:]