| wope a întrebat:

Salutare, comand de mult timp prin easybox si n am avut probleme, dar azi asteptam un colet sa merg sa il iau si vad pe site ul sameday ului cu awb ul meu: "Ne pare rău, momentan am înregistrat dificultăți tehnice la acest easybox." a mai patit cineva ceva asemanator? Cam care o sa fie procesul care se desfasoara acum?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa puna in alta zi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Saptamina viitoare o sa iti livreze coletul, de luni incolo, maine este sambata si nu se lucreaza si nici duminica

| Hyperion7 a răspuns:

Daca e de la eMag, vorbește cu cei de la eMag.
Însă am observat o chestie tare ciudata.
Aveam de primit un colet de la eMag și vad "easybox defect" la awb. Vorbesc cu cei de la eMag și Intr-o ora mi-a apărut că mi-a ajuns coletul in easybox.
Însă am avut și dați în care tot îmi zicea că e defect easyboxul și era încărcat la o zi, doua de la acea pățanie.
Tind sa cred că e lenea curierilor de a mai incarca in easybox comenzile și își motivează lenea prin "easybox defect" big grin
Acum, nu știu dacă e sau nu așa

| DontActLikeMe a răspuns:

O sa se reincerce maine sau luni, daca nu, ti-l trimite la alt easybox apropriat.