| David1126 a întrebat:

Salutare, știe cineva de unde își cumpara produsele cei care au accesorii gsm? Gen Folii de protecție, huse…. Etc.
Nu AliExpress … asta știu, dar vreau sa știu dacă este vreo sursa in România.
Mulțumesc
Funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Toate sunt fabricate in China si importate de pe: aliexpress, amazon si ebay!

Aliexpress este cel mai ieftin, dar acolo se poate cumpara numai in cantitati foarte mari, fiindca acolo sunt numai producatorii/fabricanti, care vand la firme de distributie.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

De ex de pe catmobile (iei de multi bani, ai reduceri serioase)