| MukMinunatul a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum vi se par preturile din Kaufland in comparatie cu Carrefour si celelalte hipermarketuri?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ovidiuo a răspuns:

Nu e o diferenta foarte mare... de asemenea Lidl le are ieftine si bune, Kaufland le are putin mai scumpe dar foarte bune. Stii cum se zice nu conteaza pretul ci caliatatea big grin. Funda?

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Mie la auchan mi se par cele mai bune preturi.

| danutz9100 a răspuns:

Cel mai ieftin: Kaufland
Carrefour cam scump.

| vladdan78 a răspuns:

Lidl are preturi destul de mici raportate la calitata produselor dar la fel si Kaufland.Carfour e mai scump unpic. Sper ca te-am putut ajuta!