| anonim_4396 a întrebat:

Salutare vreau sa imi cumpar un amplificator thyphoon 2.1 care stie vreun site unde ii disponibil ca eu am cautat si n-am gasit... ofer funda!

3 răspunsuri:
| narcoman a răspuns:

Scrie mc magazin de muzica pe google si ai acolo tot amp ce vrei

| torok a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......-a43213280 asa vreau amplificator ca ala. daca stiti cv sau cine vinde dati msj si dau funda cine gaseste.

| torok a răspuns:

Eu vreau ca asta daca are cineva sau stie careva unde gasesc neaparat ca asta am nevoie urgent..cn gaseste dau funda va rog!
http://www.okazii.ro/......-a43213280