| anonim_4396 a întrebat:

Salutari TPU!
Am comandat in data de 23.11. 2013 la eMAG, un router, pe care l-am achitat cu cardul online.MI-au trimis pe e-mail, un mesaj, ca ma vor contacta in maxim 3 ore sa-mi spuna data cand imi livreaza produsul. Au trecut 3 zile si nimic....Sunt seriosi? Are cineva idee cand sau in cat timp o sa-mi primesc routerul? Am crezut ca totusi sunt o firma care isi respecta clientii!?! ....Multumesc anticipat pentru raspuns.

3 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Da cred ca sunt cei mai seriosi e o intarziere sigur

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai si tu rabdare ca ai nimerit in perioada black friday si mai intarzaie livrarile

| xAliya a răspuns:

Da sunt seriosi, am multe comenzi plasate la ei, chiar azi le am trimis un mesaj si i am intrebat si de comanda mea si mi au raspuns ca din cauza multitudinii de colete o sa aiba intarzieri si ca isi cer scuze.Cel mai bine trimite le un mail pe facebook eventual cu numarul comenzi si intreaba i daca a fost deja prelucrata si cand va sosi(raspund destul de promt pe facebook.Bfta!