| spaimaspaima a întrebat:

Samsung galaxy s4 negru sau alb? Sunt ceva riscuri daca iau de la eMAG?

8 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

EMAG e sigur si ai si livrare gratuita parca.
mie imi place mai mult pe negru cum arata

Răspuns utilizator avertizat
| happy31animation a răspuns:

Alb pentru ca e mai frumos.

| Thebestkiller a răspuns:

Samsung galaxy s4 alb.Nu exista nici un risc daca iei de la Emag.

| Xulescu006 a răspuns:

Alb..nu sunt riscuri..transportul este foarte sigur

| Batgirl a răspuns:

Nu..nu exista nici un risc daca iei de la emag..si eu as zice alb.happy

| RiriK a răspuns:

S4 alb si nu sunt riscuri si eu am comandat de pe eMAG si a fost ok happy

| Pitik83 a răspuns:

Nu e nici un risc daca il iei de la Emag. Poti face comanda online, iti aduce coletul si platesti la livrare. Transportul este gratuit si ai posibilitatea sa deschizi coletul la livrare. Si mai poti si returna produsul fara vreun motiv in 30 de zile. Uite aici si o comparatie s3-s4-s5 http://yogit.ro/2014/05/review-comparativ-samsung-s3-vs-s4-vs-s5/