| skinner a întrebat:

Schimb ps2 nou slim cu PSP.Ps2 este nemodat, card 8mb sony, 2 controllere, 5 jocuri originale noi:nfs undercover, nfs prostreet, marea alianta 2, fifa09, pes 08, are cateva ore de functionare.arata 10/10, functioneaza 10/10.astept oferte pe skinner_lord@yahoo.com sau aici.

1 răspuns:
| feral a răspuns:

Eu iti sugerez sa cumperi psp! este portyabil si este super misto! jocurile sunt destul de mici (mb) iar grafica e destul de buna!(depinde de joc) noroc!