| tory_5977 a întrebat:

Se apropie banchetul si as vrea si eu o rochita (1.59 nu prea am forme)
care ma poate ajuta pls?

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna! eu zic sa iti iei ceva care te caracterizeaza,crezi ca toate avem forme? nu, stai linistita, ceva in care sa te simti bine e cel mai ok!

| GenetiX a răspuns:

Mi-ar place sa te iau de manuta sa te plimb prin magazine sa-ti cumperi o rochita. Dar crede-ma ca nimeni de aici nu poate face asta, deci trebuie sa incepi sa cauti cu parintii sau cu prietenele tale ceva. Sa probezi si sa vezi cu ce-ti sta mai bine.
Pareri sunt multe dar doar oglinda te poate salva.