| Smiiilee a întrebat:

Se apropie craciunul si as vrea sa ii cumpar ceva mamei mele... nu prea stiu ce...idei pls. funda pentru cele mai folositoare

6 răspunsuri:
| RoMen12 a răspuns:

Iai si tu o cutie cu bomboane de ciocolata si o geaca de iarnabig grin

| AliceHappyGirl a răspuns:

Acum un an i-am cumparat mamei mele o "Diploma pentru cea mai buna mama" si s-a bucurat enorm de mult. Poti cauta si tu la tine in oras o asemenea diploma.
Daca nu gasesti, atunci cupara-i ceva simbolic.
Sau presonalizeaza-i un tricou, o cana, o perna sau orice altceva cu poza voastra.
Sau cumpara-i ceva specific Craciunului.
Sigur o sa gasesti cevawinking

| Th3eo a răspuns:

Te sfatuiesc sa ii iei un parfum, o bratara de argint sau o pereche de cercei, o bluza, o floare in ghiveci sau un buchet de flori, bilete la teatru etc... sper ca te-am ajutatbig grin

| AndrogynBeauty a răspuns:

Un ceas metalic frumos, o eşarfă de mătase naturală, o geantă cum ştii că-i place ei, chestii de-astea. Dacă are vreo pasiune, vreun hobby, atunci e mai simplu, te orientezi în funcţie de el.

| zxzx a răspuns:

Ceva simbolic de Craciun, chiar o craciunita...sau un ornament, o prajitura mai speciala, un parfum, un ceas, o rama foto.

Depinde de buget!