| paulici09 a întrebat:

Se apropie un ball si am nevoie urgent de pantofi noi. Mi-e lene sa merg in oras sa caut asa ca o sa comand de pe net. vreau linkuri! doar cu pantofi cu toc inalt, cat se poate de inalt si foarte subtire(asa imi place nu va speriati stiu sa merg pe ele) dar foarte subtiri~!~ primeste funda cel caruia imi plac pantofii ATENTIE: vreau sa le si pot comada! Port marimea 37! mersi

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Hey, buna! Eu de obicei numa de pe site-ul acesta imi cumpar pantofi si haine deoarece sunt si de calitate, si imi plac foarte mult si sunt si la pret bun.
http://www.wildfashion.ro/......ntofi-dama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.wildfashion.ro/......ntofi-dama funda?

| Lyndsey a răspuns:

Si mie imi plac foarte mult pantofii cu tocuri inalte si subtiri si le port adesea, chiar daca sunt in topul incaltarilor nesanatoase. Cei mai multi pantofi eu ii cumpar de pe acest site pentru ca sunt comozi si de o calitate superioara : http://shopping.flu.ro/showroom/pantofi+cu+toc+inalt/ :*.