| Loly a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a celei mai bune prietene si nu stiu ce sa ii iau cadou. M-am gandit sa pun o poza cu noi in rama dar mai vreau sa ii mai iau ceva.As dori ceva tot cu valoare sentimentala. Aveti idei? Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Dede_8362 a răspuns:

Ii poti lua un set de bijuterii de argint(colier cercei...depinde de set) nu e scump :-)si purtand bijuteriile isi va aminti de CMBP a ei :-)

13 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Pe langa rama, poti sa-i mai iei o cutiuta de bijuterii in care sa pui doua jumatati de inima, una a ta si una a ei.big grin

| tisha_5867 a răspuns:

Niste accesorii de argint ar merge ca sa te tina minte:). Poti cumpara de pe Uite pe net daca te intereseaza sa comanzi de la Silver Shop http://tinyurl.com/34cxlk6 sau de la Murano http://tinyurl.com/3xo7xdj, au bijuterii destul de interesante.

| cornel a răspuns:

O idee bunahappy

sau poti sa ii faci o perna cu o poza de-a voastrahappy

| Airplane a răspuns:

O felicitare?

Sau cumpara doua bratari la fel... una o pastrezi pentru tine si una i-o daruiesti ei...

| Airplane a răspuns:

Sau ii mai poti cumpara un animal de casa...care sa ii tina de companie...

O pisicuta, un catelus sau un papagal... un hamster sau o broasca testoasa...

Fundita?

| ForbiddenLove a răspuns:

Cumperi doua lantisoare, fiecare sa aiba jumatate de inima si daca le pui impreuna sa formeze o inimiahee hee. Chiar am vazut asa ceva la cineva :-D

| danutza45 a răspuns:

Fa'i o felicitare si tot ce scrii in ea sa fie venit din inima.

daca vrei ceva cumparat poti sa mergi sa personalizezi o cana, un tricou, un breloc sau ceva cu poza voastra

| N1mka4eva a răspuns:

Da, e buna ideea.
Sau te poti duce la un centru de imprimare a fotografiilor pe diferite obiecte. si sa ceri de exemplu, o perna cu imaginea voastra.Sau un tricou cu poza ta pentru ea si invers, cu un text dragut.

O esarfa, o carte, o felicitare de bun-gust, sau poate chiar un ceas, daca bugetul iti permite, sunt bine-venite.Eh,am facut o rima, nu?laughing

| Lady a răspuns:

Depinde ce`i place.thinking
Poate un maimutoi de plus.happy

| OOodesOOo a răspuns:

Pai idea cu poza este foarte buna. eu ti-as sugera sa ii mai iei o pereche de cercei sau o cutie de bomboana. daca vrei ceva mai cu valoare sentimenttala amintesteti de momentele petrecute impreuna... o sa iti vina vreo ideewinking bafta :* [fundita?:''>]?

| paulthe1 a răspuns:

Un tricou personalizat cu ceva traznit sa-ui starneasca rasul.

| andreeacontesa a răspuns:

Eu zic mai bine sa ii comfectionezi u ceva asta chiar o sa ii placa si o sa aprecieze foarte mult! eu eram tot la fel de nedumerita ca tine si i-am facut prietenei mele o bratara foarte frumoasa si simpla in acelasi timp! incearca o sa vezi ca nai ce pierdewinking

| WatchYourBack a răspuns:

Poti sa-i ceva de care a mentionat ea mai demult in trecere, de ex. un parfum, un lantisor, pe care n-a avut ocazia sa-l cumpere dar l-ar vrea foarte mult.
Eu i-am dat prietenei mele un lantisor din ala de care a spus Saby mai jos si i-a placut mult. happy