| RockOut4ever a întrebat:

Se mai poarta manusile din plasa? Dau fundiza big grin

Răspuns Câştigător
| ℬaby a răspuns:

Da, se poarta dar depinde cu ce le asortezi!
Daca porti blugi cu petice taiate si un tricou negru (sau culoarea manusilor ) Sunt perfecte!love struck
Succes!:*
Cu drag,
Byby love struck

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Da, se poarta, mai ales cela fara degete, atunci cand pot completa o tinuta provocatoare; la o rochie de seara din piele daca o iei intr-un club, poti sa-i asortezi o pereche de manusi din plasa. Se mai poarta la rochiile de seara si la cele de mireasa si merg in special la rochiile cu umerii goi, fara nici un fel de bretelute, maneci.

| DTralala a răspuns:

Buna!

Da, se poarta manusile de plasa, mai ales daca esti animatoare big grin
Eu te-as sfatui sa nu (mai) porti happy Incearca manusile din piele (cu degete/fara), sunt mult mai ok si le poti potrivi cu orice tinuta: eleganta sau rock-style, ori casual; iti recomand negre pentru un look elegant sau colorate pentru o tinuta casual in culori neutre. Succes!

| Dia :"> a răspuns:

Normallaughing)!
Ele nu se demodeaza.
Depinde doar daca stii sa le asortezilove struck.
Fundablushing?