| Sua a întrebat:

Se mai poarta movul toamna aceasta?

Răspuns Câştigător
| Psihologul a răspuns:

Da.De ce sa nu se poarte? happy E o culoare frumoasa happy

6 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Eu ador movul.am 'nspe mii de haine mov, cercei, lenjerie.cu siguranta voi purta mov toamna aceasta si tot timpultongue

| AnkaOfficial1 a răspuns:

Eu nu tin cont de toate prostiile astea despre moda. Te imbraci cu ce-ti place si cu ce te simti bine.

| biencutza96 a răspuns:

Eu ma imbrac cu orce! nu tin cont de ce culoare se poarta in fiecare anotimp!

| Bella_2124 a răspuns:

Nu se mai poartă. se poartă cam următoarele culori: kaki, bej, roşu puternic (carmin), albastru închis (de la cobalt), gri, turcoaz (lagoon), violet (combinat cu fuchsia). şi cam astea... happy

:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, au aparut alte tendinte de verdele militaresc.tongue

| Euu:) a răspuns:

@ cei ce au spus ca ei se imbraca cu orice. In caz ca nu ati observat, de fiecare data cand se poarta un lucru, magazinele sunt pline de chestiile alea.laughing