| anonim_4396 a întrebat:

Servus. Cine imi spune care firma este mai buna la chitara dinter ESP, Fender si Gibson? Imi trebuie raspuns si argument. Mi-as lua un ESP Kh dar nici fender 60 years nu arata prea rau. FUNDA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare are rostul, rolul și adepții ei. Este greu de spus că una este mai bună decât alta, de vreme ce stilurile și sunetele oferite de doze, lemn și electronică sunt altele. Fiecare alege ceea ce vrea pentru stilul său.

| LupuCenusiu a răspuns:

Deci sunt 2 mari titani : Gibson si Fender. Eu as alege sa imi cumpar un Gibson Les Paul, deoarece imi place Slash happy. Dar daca tu vrei sa iti cumperi Fender este la fel de bine.
ESP arata foarte tare dar nu este mai bun decat Gibson si Fender.
Sper ca te-am ajutat.