| Kosminutza12 a întrebat:

[ Sper ca categoria sa nu fie gresita ]
Pentru cei care locuiesc in municipiul Galati : ati fost la Dunarea Mall? Daca da, va place?
P.S. Pentru cine a fost : cat costa bratarile acelea stralucitoare din magazinul Shiny de la etajul 1? big grin

Răspuns Câştigător
| Vichtory a răspuns:

E super acolo. Chiar mi-a placut.
Daca te referi la acele bratari pe care le stiu eu, atunci sunt 10 lei, dar sunt si alte feluri mai scumpe de 15-20 lei, dar sunt aproape asemenataoare, doar ca alt material.)
Bafta.Pa-paa.

| Kosminutza12 explică (pentru Vichtory):

Wow 10-15-20 de lei o bratara? Cei drept, sunt SU-PER-BE! Are cercei, bratari, inele, colere, bentite, coronite, clame, elastice pentru par, ochelari de soare si multe alte lucruri de genul acesta! [ Ma refer la magazinul Shiny ] Deci iubesc magazinul acela! love struck De acum incolo, doar de acolo imi voi cumpara bijuteriile si accesoriile pentru par! :* Si am fost prin tot Mall-ul de nenumarate ori si am vizitat toate magazinele, dar fara sa cumpar nimic! laughing Doar m`am uitat cu colegele mele.
P.S. Mai am o intrebare : sunt lacuri de unhii si oje in vreun magazin din Mall? happy

| Vichtory a răspuns (pentru Kosminutza12):

Daca cinstit nu am atras atentia la aceasta, dar sigur trebuie sa fie si oje in magazinele de cosmetica)
P.S. eu nu am fost peste tot, nu cunosc magazinul prea bine.