| Boy Sergel xD a întrebat:

Spuneti-mi ce telefon aveti? Ce telefon imi recomandati sa-mi cumpar? de dorit Nokia sau Sonny ericsson (altele nu ma intereseaza).

Răspuns Câştigător
| andreea_6295 a răspuns:

Eu am la fel ca AllieNO1. Nokia 5310 express music. E foarte ieftin si e foarte bun. Il am de un an si jumatate si merge ca`n prima zi. Chiar si cu memoria incarcata nu se blocheaza. E si destul de rezistent si e placut la atingere pentr` ca e subtirel asa. Eu una imi ador telefonul oh go on.

9 răspunsuri:
| anotherchild a răspuns:

Eu am un Nokia 5800 XM.
Cam ce buget ai pentru. telefon?

| Lαααα a răspuns:

Nokia 5230...se strik repedesad

| BiaJ a răspuns:

Nokia.
Nokia 6300big grin

| maraa_9303 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa iti iei Nokia 5800. Face niste poze absolut superbe, raspunde repede la comenzi si muzica se aude foarte tare(ai o mini-discoteca in buzunarbig grin). Acum depinde cat esti dispus sa dai pe un telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti ei Sony sa fie de ultima generatie, eu am un w910i si face fite... tias recomanda Nokia

| AllieGlam a răspuns:

Am Nokia 5310 XpressMusic... e foarte tare!

| edrinaady a răspuns:

Ti-as recomana nokia.deoarece am avut sonny ericsson si nu-s de buna calitate

| Copil.rouz.:x a răspuns:

Eu am Sony ericsson k800i

Si e foarte bun.happy

| Corina1998 a răspuns:

Ti'as recomanda un telefon Nokia deoarece cele de la Sony Ericsson sunt foarte proaste...eu am Nokia 5800 si e foarte tare