| storm12 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, daca o sa iau un gamepad Xbox 360 o sa pot juca jocurile de pe PC?(Daca joc fifa 09 cu tastatura, e bun de aruncat la gunoi.)

Deci... Dau fundita la un raspuns explicit.^_^

Răspuns Câştigător
| thelordoftime a răspuns:

Poti juca cu gamepadul xbox 360 doar daca il iei compatibil pentru pc, ar trebui sa iei gamepad wireless si sa instalezi driver pentru gamepad( iti trebuie driver oricum) Aici ai un link cu driverul si date tehnice inclusiv manualul de utilizator :http://www.microsoft.com/......or-windows Atentie, merge numai cu windows 7.

3 răspunsuri:
| thelordoftime a răspuns:

Procosmyn se refera la gamepad nu la xbox in sine. vrea sa zica daca este compatibil gamepad cu pc-ul

| ProCoSmYn a răspuns:

Din pacate nu poti jocurile de pe gamepad si de pe PC au alt format doar jocurile de pe ps2 merg jucate pe pc dar iti trebuie pcsx2 si este foarte complicat sa o faci bafta

| ProCoSmYn a răspuns:

Aa am inteles scuze