| ooooooops a întrebat:

Spuneti-mi, va rog, ce cadou pot lua parintilor de anul nou?

3 răspunsuri:
| angella1972 a răspuns:

Mergi la un centru unde se developeaza fotografii cu cateva poze cu voi si fa-le un calendar pentru anul 2010 din fotografiile voastre.nu costa mult, si va fi sigur apreciat

| Roxana_6190 a răspuns:

Pai... exista o gramada de lucruri de la haine. la obicte decorative... ssau accesorii. dar daca ma intrebi pe mine eu le dau cel mai de pret cadou..."IUBIREA MEA VESNICA" si le scriu asat intr-o felicitare(dar le zic si fata in fata). Sper ca ti-am fost de ajutor.

| demonel a răspuns:

U esti cel mai important cadou pentru parinti tai dar car daca vrei sa le faci un cadou ia un pui de catel (ce va mic si simpatic, un pichinez)asa familia se va mari