| andra_8968 a întrebat:

Stie careva cat costa un ipod calsic de la apple? Dar un ipod touch apple? nu vreau link-uri! vreau ceva concret si adevarat! pentru ca am gasit 70245450054 de link-uri si toate erau diferite la pret!

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

Cel mai simplu intri pe site-ul oficial, scrie acolo pretul. classicul e 249 $. touchul e, in functie de capacitate, 229 $ (8 GB), 299 $ (32 GB) si 399 $ (64 GB). in lei, ar veni 770 lei classicul, 708 lei touchul de 8 giga, 924 lei cel de 32 giga si 1233 lei cel de 64.
http://www.apple.com/ipod/compare-ipod-models/

1 răspuns:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Aici sigur afli:
www.apple.ro