| rvdogaru a întrebat:

Stie cineva care vinde sau are de vanzare pix / pixuri UV din Constanta? plz help me!:X

2 răspunsuri:
| Georgianna3723 a răspuns:

Daca prin Constanta ai libraria "D`Angels" gasesti acolo.

| madalykuka a răspuns:

laughing,,, pana n-am intrat pe internet n-am stiu ce's alea dar acum stiu si am avut si eu smug
bun deci eu mi l-am luat din hunedoara dintr'o librarie :X
iar nu de mult am vazut in alta librarie din deva pixuri de genu
so,,, gandeste-te unde sunt cele mai bine dotate librari din orasul tau si megi maine, daca cauti sigur o sa gasestiwinking
oricum le poti intreba si pe vanzatoare, ele sigur stiu daca au mai avut si poate chiar si cand mai primescwinking
succes :*