| Winner523 a întrebat:

Stie cineva daca vor fi reduceri la componente pc sau pc-uri intregi de Black Friday? Daca ati putea sa imi ziceti si de cat vor fi si unde as fi recunoscator!
Funda raspunsului care ma ajuta cel mai mult!
Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| lascudaniel a răspuns:

Pe 22 o sa fie la eMAG, flanco...si pe 29 la restu...gaseti piese la eMAG sau evomagwinking

7 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Pe 22 eMAG si evomag, pe 29 restul, poate si ele inca o tura. :)
Lasa un email pe http://reduc.ro/ si iti trimit joi lista completa de magazine si reduceri.
Zi faina

| larisalary12 a răspuns:

Da, sunt reduceri.
depinde ce vrei sa cumperi si reduceri mari vor fi pe site-urile online, dar si in magazinele de electronice

| Winner523 explică (pentru larisalary12):

Pai vreau sa cumpar ori piese + o carcasa sau un pc intreg. Imi poti zice un site unde vor fi reduceri mai mari la categoriile astea?

Răspuns utilizator avertizat
| lascudaniel a răspuns:

Cu siguranta o sa fie reduceri.Dar totusi eu cred ca e o vrajeala cu reducerile ...cu o luna inainte le scumpesc ca sa aiba din ce lasa..si dupaceea zic ca fac reduceri.

| Winner523 explică (pentru lascudaniel):

Daca e vrajeala asta este. Eu totusi vreau sa stiu pe ce site-uri sau in ce magazine de electronice vor fi reducerile si cam cat de mari vor fi.

| larisalary12 a răspuns (pentru Winner523):

Cred ca si in Orange shopp-uri sunt reduceri daca nu ma-nsel