Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| cяιss a răspuns:

Nu ai cum sa achizitionezi haine ca ale hannei. poate doar sa improvizezi tu ceva care sa semene cu o tinuta de a ei.
sunt dau tricouri cu hannah montana. sau trening-uri.
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personal nu stiu, probabil nu suntem din acelasi oras si chiar daca as fi nu stiu exact. dar parerea mea este ca toate piesele vestimentare de mai sus, cu exceptia bluzelor cu sclipici se pot gasi mai peste tot. nu spune ca nu stii de unde sa iti cumperi blugi si cizme. iti mai trebuit o geaca draguta de piele. poate daca vrei ia-ti niste manusi din alea de bicicleta roz sau ce culoare iti place tie. e ft usor. dar succes la gasirea bluzelor. dar daca nu, ia ceva cu putin sclipici si pune accesorii. accesoriile cu sclipici si mai ales curelele se gasesc oriunde.

| ruxandraf a răspuns:

Personal nu stiu ,probabil nu suntem din acelasi oras si chiar daca as fi nu stiu exact. dar parerea mea este ca toate piesele vestimentare de mai sus , cu exceptia bluzelor cu sclipici se pot gasi mai peste tot . nu spune ca nu stii de unde sa iti cumperi blugi si cizme . iti mai trebuit o geaca draguta de piele . poate daca vrei ia-ti niste manusi din alea de bicicleta roz sau ce culoare iti place tie . e ft usor . dar succes la gasirea bluzelor . dar daca nu , ia ceva cu putin sclipici si pune accesorii. accesoriile cu sclipici si mai ales curelele se gasesc oriunde.

| alessutz11 a răspuns:

Hainele ei sunt facute de designeri personali si nu stiu daca cineva non-VIP isi permite asa ceva... Dar asa cum a spus si criiss, poti improviza tinute asemanatoare cu ale ei. Succes! (Apropo, lumea e plina de magazine, cauta si vei gasiwinking )