| razvanule a întrebat:

Stie cineva de unde pot sa iau Sticlele de 0, 5l de pepsi de la capacele castigatoare?

Răspuns Câştigător
| LorenaBmw a răspuns:

Poti sa le iei de la alimentare...Sau magazine care le gasesti la orice pas:*, din Super marketuri nu primesti, cel putin nu din Kaufland. ca am fost eu :* si a zis ca nu vrea sa ne dea pentru ca la ea in magazin nu se da.
Incearca in Buticuri /Magazine mici/ Abc-uri si magazine de genul acestahappy
Baftaa!

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

De la magazinele care participa la promotie.
Anul trecut se dadea o sticla de apa plata la o sticla de pepsi, stiu ca am luat asa de oriunde, chiar si de la magazinul de la parterul blocului.

| KenJi a răspuns:

In orice magazin care are promotia asta, nu numai in super marketuri si in toate cele, eu asa fac si merge

| someOne_8792 a răspuns:

Merci si eu intrebarea asta tocmai vroiam sa o punhee hee

| keddy a răspuns:

In super-market-uri. si hiper market-uri happy