| AncaSiAtat. a întrebat:

Stie cineva despre un centru de imprimat tricouri din zona liberty center (bucuresti) am auzit de la o cunostinta insa nu am putut da de acest centru.

3 răspunsuri:
| sallysirop a răspuns:

Pff ia 32 pana la unirii si la parter e un astfel de magazin

| dyana_8491 a răspuns:

Da, este la parterul mall-ulului un centru cu tricouri personalizatetongue un tricou costa in jur de 40 lei

| gagaangel a răspuns:

Buna
poti gasi asa ceva in city mall poti merge cu metroul si cobori la eroii revolutiei
bafta:X:X:X:X