| CClaudette a întrebat:

Stiti daca mai gasesc ceva marfa in Iulius la reducere? Sau daca nu mai prind reduceri macar sa am ce cumpara.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Se gaseste sigur, perioada reducerilor e la inceput, totusi cu marimile s-ar putea sa fie unele probleme.

| LarriBia a răspuns:

Conform legii din 15 ianuarie şi până pe 15 aprilie, comercianţii pot organiza vânzări de soldare, care au ca efect vânzarea accelerată a stocului de mărfuri.Deci da, reduceri sunt peste tot.

| CClaudette explică:

In Iasi.