| teodoraandreea a întrebat:

Stiu ca a mai pus intrebarea asta,dar nu am primit raspunsuri bune, eu o sa merg in excursie in care facem banchetul de clasaa a 4 a si nu stiu cu ce sa ma imbrac vreau ceva la care sa atraga atentia tuturol pana in 250 lei stiti cumva niste magazine? funda!

Răspuns Câştigător
| CatalinaKaty a răspuns:

Eu cred ca o rochita adecvata varstei tale e perfecta happy

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Hai bre ma lasi...banchet in clasa a 4? si vrei sa arati cool/sexi? imbraca draga ceva adecvat varstei tale, si poti fi placuta tuturor datorita peronalitatii tale, nu a hainelor.
O primavara frumoasa sa aihappy

| Azµre a răspuns:

De când am terminat eu clasa a 4 a s-a schimbat moda? Excursii extravagante și banchet-uri prin honolulu să înțeleg?!
Mai vrei să frângi și gâturi după tine.
Îmbracăte așa:

http://metropotam.ro/mediaserver/8/2/uniforma-CP2.jpg

Clasic!

| caramela a răspuns (pentru Azµre):

Ce inspirat ai fost mai tatahee hee

| Olivikaa a răspuns:

Depinde..in ce oras esti?