| Adella05 a întrebat:

Stiu ca e intrebare ciudatabig grin.
Deci vreau sa imi cumpar ceva din domo(un epilator). Daca il cumpar trebuie sa semnez ceva pentru garantie sau ceva de genul? Pentru ca am 13 ani happy. Fundita si vot.

Răspuns Câştigător
| greieras a răspuns:

Trebuie sa stii un singur lucru daca vrei sa achizitionezi un aparat fie el de infrumusetare sau electrocaznic in cazul tau ca esti minora trebuie sa il cumperi cu bani in mana... cererea buletinului se face in caz de asa numita RATA iar daca dispui de banii necesari pe loc e OK. In plus garantia nu este semnata mereu si de cumparator ...de cele mai multe ori este semnata doar de agentul de vanzari respectiv happy bafta

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si nu poti sa semnezi pentru garantie? Care este problema? Doar atat faci ->te semnezi si gata! Nu te intreaba nimic.

| Adella05 explică:

Multumesc pentru raspunsuri happy.