| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 1 luna si nu stiu ce sa ii cumpar de ziua indragostitilor? ceva ieftin? idei plizzzzz

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

O sapca, un parfum daca nu uite aici niste idei da?
http://www.click.ro/......66308.html

greece12
| greece12 a răspuns:

Ei,ce-i asa de greu?
Un pix cu numele lui,ambalat dragut,un breloc haios,un mic pergament cu un text frumos legat de voi,o pereche de bretele,un fular,un portofel,o inima-pernuta, ajunge sa intri intr-un magazin cu cadouri si nu vei stii ce sa cumperi, o sa-ti vina sa iei de toate!
Bafta!

| Komododragosh a răspuns:

Sunt multe idei draguto! O luna e cam putin, deci mai ai pana o sa-l cunosti mai bine. Uita-te pe internet, uita-te prin magazine, sunt o gramaaaadaaa de idei, pana la urma o sa fii hotarata asupra cadourilor dar nehotarata asupra pe care ai putea s-o cumnperi. Ia ceva simbolic care sa-i aduca aminte de tine, o rama foto cu voi doi sau un tricou dragut care sa scrie ceva foarte frumos, ca-l iubesti sau ceva de genu. Se gaseste scumpo, mai ai o zi, asa ca grabeste-te putin big grin, succes!