| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din republica moldova si vreau sa fac cumparaturi online ma ajutati? este vreun site? in care sa mi livreze acasa cumparaturile si sa platesc cind ajung la usa?

2 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Buna! saptamana trecuta a trebuit sa trimit un colet in Chisinau si nu am reusit.coletul era cu ramburs 250 ron. Prin posta nu am putut trimite pentru ca nu e in Uniunea Europeana si prin vama, nu primesc colete ramburs. Este un pic dificil.doar sa gasesti un site unde sa poti platii cu cardul produsele si apoi sa ti le trimita prin posta/vama. Mult succes!

| Konata a răspuns:

Da, exista site-ul Okazii.ro, trebuie sa ai cont ca sa cumperi.Vei citi instructiunile site-ului.Este de foarte multa incredere.Este cel mai bun site de vanzari online! Bafta! Funda?