| alexandrag a întrebat:

Sunt interesata sa-mi cumpar telefonul LG KC550 Black, pareri? cei care v-ati cumparat acest telefon, ati avut probleme cu el?

Răspuns Câştigător
| roben174 a răspuns:

Alexandra sfatul meu este sa nu cumperi acest telefon! Deoarece este LG se va strica imediat
sunt foarte proaste si nu au nici multe functii.Iti recomand nokia 6120, 6303, 6500clasic, 3510 music expres, nokia n76.Succes!

4 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

2 prietene au acest telefon si sunt foarte multumite si mie imi place.Nu cred ca gresesti daca il cumperi, este un telefon bun!

| bombo9 a răspuns:

Se strica repede. l-am avut doar 1 luna si s-a facut praflaughing
cumparati altu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am de 6 luni, nu am avut niciodata problema cu el... dar l-am scapat acum 2 zile si mi s-a crapat capacu de la bateri. cei care nu au avut unu pe mana sa se abtina, ca sunt prea prosti sa aprecieze tel

Răspuns utilizator avertizat