| RockAngelZ a întrebat:

Sunt la Magazinul H & M si ma gandeam sa imi iau niste pantofi care se potrivesc cu Rochia mov si cu paiete! Deci.....galbeni,verzi,roz sau albi stralucitori?

Răspuns Câştigător
| Dyana1000 a răspuns:

La o rocie mov cel mai bine s-ar asorta niste pantofi de un roz pal. Dar daca vrei ca pantofii tai sa mearga si cu alte haine iti recomand sa ii iei albi (albul merge la orice).

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bianca_6973 a răspuns:

Albi happy

| mmrrrr a răspuns:

Galbeni :* imi place combinatia, te poti asorta cu o geanta de aceeasi culoare si bijuteri de culoarea galben ..vei arata ca o floare!:*