| Alexandra172 a întrebat:

Sunt scunda, si am ceva colacei. Picioarele sunt frumoase, pot sa port ceva scurt. Trebuie sa-mi cumpar doua rochii elegante, pentru o nunta dar vreau sa ma avantajeze. Stiu ca trebuie sa le evit pe cele lungi cu siguranta, dar ce sa aleg? Cu volane, fara volane, mulata- NICIODATA... Deci?

Răspuns Câştigător
| Patty03 a răspuns:

Poti alege o rochita din dantela cu o curelusa deasupra buricului ( pentru a-ti astupa colaceii) si cat mai scura pentru a da impresia unor picioare lungi si tonifiate. De asemenea nu uita de pantofi cu toc care iti vor evidentia picioarele si le vor subtia. http://www.google.ro/......tp?/search
saaaauuuu
http://www.google.ro/......tp?/search
In orice caz, ceva in genul acesta. Sper ca te-am ajutat >:D

3 răspunsuri:
| littleladybug a răspuns:

Clar fara volane pentru ca te face plinuta. Alege rochite din voal cu o curelusa sau ceva in talie pentru a iti evidentia talia. Alege si niste pantofi cu toc inalt pentru ca te va subtia. succes!