| anuk a întrebat:

Tatal meu implineste duminica ani rotunzi. ce as putea sa-i cumpar impreuna cu mama daca el e genul care nu poarta ceasuri sau alte accesorii si haine in ultimul timp si-a mai cumparat? ceva care sa-i ramana amintire. m-ati putea ajuta cu o idee de baza de la care sa dezvolt eu poate ceva care sa-i placa? multumesc tuturor happy

4 răspunsuri:
| DanY4YouDanY a răspuns:

O poza cu toti 3 sau o diploma cu medalie pentru cel mai bun tata si sot... Funda?

| smiles a răspuns:

Pai ai pute sa.i faci o poza cu tine si mama tha si sa.i pui un plic langa album(sc. si tu cat de mult il iubesti de cand te.ai nascut.)sau daca mai ai poze cu el mai vechi ii poti face un album... :X

| picior2012 a răspuns:

Ceva rotund, minte multa!