| Lightmeup a întrebat:

TPU, ce parere aveti despre magazinele pimkie, camaieu, new yorker, c & a, house of art? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| deea_1980 a răspuns:

La Pimkie au tricourile si hanoracele foarte frumoaselove struck.De la Camaieu nu mi-am cumparat nimic.La new yorker, la fel au tricouri, maieuri dragute, dar sincer nu imi plac blugii, si rochiile sunt frumoase.La C&A imi plac accesoriile, ochelarii de soare, si colectia de vara mi se pare mai frumoasa fata de cea de iarna.House of Art, sincer nu imi place deloc, prea office...

4 răspunsuri:
| r2d2 a răspuns:

Prefer Pimkie, mai toate hainele mele sunt de la ei. Imi plac hainele de la Pimkie pentru ca sunt si feminine dar si childish. De la Camaieu n-am decat un maiou pe care nu-l port. House of art... really? Mama zice ca hainele de la ei sunt bune de sters prafu' cu ele. C&A au cele mai tari accesorii! And NYer au chestii misto dar parca prea de pitzi =)

| Biencush a răspuns:

Pe gustul meu sunt doar Pimkie, New Yorker si C£A, dar depinde, gusturile nu se discuta!

| lavynika a răspuns:

Pimkie imi place mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog frumos daca stiti vreun numar unde as putea sa fac o reclamatie cu privire la vanzatoarele de la magazinul pimkie sun plaza.