| danap a întrebat:

Un cadou deosebit, la moda, util -cine are idee!? Va fi pentru unul dintre prietenii mei. E ziua lui de nastere.
Cine ma ajuta si pe mine, cu o idee super, ofer fundita!

Răspuns Câştigător
| emy a răspuns:

Buna, danap! Acceseaza link-ul: http://www.cadoultau.ro/default.php/cPath/22. Mult succes si"La multi ani!" prietenului tau!

4 răspunsuri:
| bianca_4673 a răspuns:

Salut, ii poti cumpara : un parfum, o curea, o pereche de adidasi (pantofi). Depinde cati ani are, 'La multi ani;

| mihaa a răspuns:

As alege un cadou in functie de jobul pe care el il are, sunt comvinsa k se va bucura foarte mult

| eeeeeeeeee a răspuns:

Nu ma ispiteste oferta, am deja fundita la gat.(nu recunosc ca nu am nici o idee, nu este adevarat.am zis!)

| AncaSiAtat. a răspuns:

Hei, ce zici ce o rama de poza? pui o poza cu voi doi.hm.ceva sa ii aminteasca de tine, de decor, sau ceva amuzant gen o suzeta, etc.La multi ani!