| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc heelys de vanzare?

24 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

In Total Sport - Unirea Shopping Center, Bucuresti - am vazut.

| Silvia a răspuns:

In Carrefour happy

| Sophie_3843 a răspuns:

In Bucuresti la moluri in special in CITTYMOL sau in Bacau in Real.

| roksyk a răspuns:

Sunt la orice Office Shoes ( e un magazin ) din tara. Poti sa comanzi, de asemenea de pe net, dar ai grija sa fi probat unul inainte, sa nu ai probleme dupa aceea ca sunt prea stramti/largi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se gasesc la moluri dar sa nu indrazniti niciodata sa va luati adidasi heelys be la firma ROOLER pentru ca te plimbi cu ei 2-3 zile apoi la gunoi cu ei incercati sa va luati heelys de la SUPER SPORT in CAREOFUR orhdeea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La super sport

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In famous brands. nu sunt scump ...sunt vreo 4 mil parca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu la mana a doua i-am folosit doua zile deci aproape noi nouty ai dau cu un milion firma light tuning

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se gasesc am eu de vanzare la mana a doua i-am purtat 2 zile deci aproape noi nouti ai dau cu un milion firma light tuning

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mall pur si simplu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde se gasesc... poate in cora ca de aia nu mi-am luat pana acum ca nu am stiut de undelaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La polus center din cluj sau la Iulius mall tot din cluj da sunt cam scumpe, apropo cei care vand heelys second hand cu cat le dati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In carrefour orhidea din bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt in foarete multe locuri depinge daca vrei sa-ti iei ceva de firma sau nu
eu am heelys RCO din targu jiu si pentru incepatori sun foarete bune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gasesti la ofice shose din orice mall.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu sa stii. ai id?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In magazinrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu sa cumpar heelys

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La leonardo.am vazuthee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

-Buna! eu vreau sa imi cumpar din Leonardo nu sunt originali dar is superbi si cu dooooarr! 60 de roni!

| leonet09 a răspuns:

Se gasesc la mare, in bucuresti, sau poti sa le comanzi dupa net

| IuLyuTzZikA a răspuns:

La Office Shoes pentru ca in fiecare Judet din Romania exista cate un Office Shoes si acolo gasesti diferita incaltaminte cum ar fi : Skechers, Ecko Unltd., Caterpillar, Lacoste, Tommy Hilfiger, Heelys, Zoo York.Scrie pe GooGle : "Office Shoes..." si in loc de... scrie numele orasului unde locuiesti. Dai la prima si iti da nautati despre acel magazinwinking. Iti va spune unde este amplasat, ce fel de incaltaminte au etc.Cam atat. Daca e ceva add iulia_stelista1998 si vorbim. Sper ca ti-a fost de ajutor sfatul meu.Revino sh ca alte intrebari bye bye:*:*:*

| heelys a răspuns:

Nu in carefour.Nu.In ofice shoes un model bun, doua mil 500

| eeeeeeeeeeeeeeedi a răspuns:

Depinde din ce judet esti, daca esti din judetul Prahova iti pot da eu vreo 3-4 magazine pentru. Heelys, ma intereseaza sa stiu daca vrei originale sau nu