| elle021 a întrebat:

Unde gasesc si eu gecute si paltonase de toamna-iarna?
Ideal: si frumoase si la preturi decente!
Multumeeesc

9 răspunsuri:
| Chris88 a răspuns:

Http://ieftini.ro/hainedama/
aici sunt vreo 100 paltoane din acest sezon, ceva geci si pulovere

| andreiasavescu a răspuns:

Buna elle021,

Eu mi-am cumparat recet mai multe paltoane (4) de pe http://www.paltoanedama.eu sunt superbe, mai ales in ceea ce priveste calitatea. Gecute tot online mi-am luat pentru iarna asta de pe http://www.gecideiarna.eu, la fel, magazin detinut de aceeasi firma insa mi-a placut ca mi-au oferit si un cadou. :) fuNDA?

| panteravalcea a răspuns:

D&d,debeka

| byralulife a răspuns:

Pai la MALL, la magazine din orasul tau.etc

| alexandra663 a răspuns:

In mall la next, mi-am luat unul de acolo si e foarte dragut, si mai am unul de la t! na R sau daca vrei un palton mai lung si din fasi am vazut la zara unu parca era un pic peste 200 de lei

| elle021 explică:

Unde in Mall? Ca eu am fost la h&m si erau destul de urate si nu aveau masuri mici

| lovely11 a răspuns (pentru elle021):

La h&m sunt foarte dragute si accesibile la pret.incearca la cel din plazza. cele din obor/sir si alte chestii obscure sunt pline cu chinezarii naspa facute si super scumpe.deci mergi la h&m.eu am dat 120 ron pe un trenci foarte cute, marimea 34. pupi