| AntiJelli a întrebat:

Unde pot gasi in Braila manusi asemanatoare cu cele ale lui Bill Kaulitz de la Tokio Hotel?

9 răspunsuri:
| shorty93 a răspuns:

La gunoiwinking

| AntiJelli explică (pentru shorty93):

Ai invitatie la dracu' si nu stii pe unde sa o iei? Nici o problema... te ajut eu.

| shorty93 a răspuns (pentru AntiJelli):

Dar doamne ce amabil esti :o mersi enorm de mult, apreciez efortul laughing

| AntiJelli explică (pentru shorty93):

Eu sunt amabila, nu amabil.winking

| shorty93 a răspuns (pentru AntiJelli):

Mai conteaza laughing oh go on

| AntiJelli explică (pentru shorty93):

Daca as fi fost baiat, nu cred ca as fi avut avatar cu Bill. Oricum, daca nu iti place Tokio Hotel te invit sa nu te mai bagi ca musca in... unde nu trebuie. laughing Eu am pus o intrebare serioasa, iar tu mi-ai raspuns in bataie de joc... Daca tu preferi cantareti care apar ca ciupercile dupa ploaie gen Justin Bieber sau Selena Gomez este problema ta. Mie imi place Tokio Hotel si cu asta basta. Sper ca ai prins ideea.

| shorty93 a răspuns (pentru AntiJelli):

Cine a zis ca-l plac pe afemeiatul de Justin si pe papadia aia de Selena? laughing Recunosc ca nu imi place, numai ca tu nu stii ca accepti o gluma si te oftici cam mult pentru 2 cuvinte! :p

| AntiJelli explică (pentru shorty93):

Nu ma oftic deloc pentru raspunsul tau, dar nu inteleg ce ai cu trupa asta? Din curiozitate te intreb... Daca nu iti place cum canta nu te obliga nimeni sa ii asculti, dar asta nu inseamna ca poti sa ii jignesti.winking

| shorty93 a răspuns (pentru AntiJelli):

Nu mi se pare ca am jignit trupa, ci manusile laughing