| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot sa gasesc papusile Winx Club? Va rog din suflet ca am cautat si la Carrefour, Real si Cora si tot nu am gasit.Va rog din tot sufletul sa-mi spuneti! Plzzzzzzzz!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am gasit doua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La real le gasesti din sezonul 4.eu le am pe flora de concert si pe musa belivix, la ultiml etaj

| Meluma a răspuns:

Le am eu, dar sa stii ca dupa 2 zile te plictisesti de ele... Mie mi le-a trimis varmea din Italia.

| Banica_Violeta-Stefania_1998 a răspuns:

Uita-te pe okaziii sau pe eby sau amazon

| any_9509 a răspuns:

Nu le mai gasesti la cora sau la crrefour.ereau mai de mult la carrefour. Daca le vrei din sesonul 3 le poti comanda pe net pe PAPUSILE WINX dar daca le vrei din sezonul4 le gasesti la real la ultimul etaj de concert. love and pets si belivix

| artjan1 a răspuns:

Le poti intra pe google si scrie comada papusile winx club si seria papusi daca vrei charmix, sirenix, harmonix, bloomix,